Organisatie

Bestuur

Foto: Huib Bannier
Huib Bannier
– voorzitter – vanHulzen* Gummo* Kicks | huib.bannier@vhgk.nl | LinkedIn

Peter Drent – secretaris en (tijdelijk) penningmeester – Wisse Kommunikatie | peter.drent@wisse-worldcom.nl | LinkedIn


Peter Pors
– events – PDR Public Relations | peter@pdr.nl | LinkedIn


Monique Botman – communicatie | monique@whycommunications.nl | LinkedIn

Bestuursadviseur


Frank D.P.M Lether – Presstige – LinkedIn
F.lether@presstige.nl

Secretariaat

Peter Drent, secretaris | secretaris@vpra.nl
Ans Boekholt (MOS) | secretariaat@vpra.nl

VPRA
Postbus 1058
3860 BB  NIJKERK

Algemene voorwaarden

Download hier de Algemene Voorwaarden.